Show jednoho muže pod názvem Táta je na úspěšném tažení po českých a slovenských pódiích. Je to komediální představení, které dle recenzí i názorů diváků „trhá bránice“ (smíchem).

V Neratovicích se Táta bude hrát 3. června, a jakmile se v našem městě rozkřikne, o jaké představení se jedná, lze očekávat útok diváků na pokladnu Společenského domu.

Táta svým stylem připomíná hru Roba Beckera Caveman, která se v posledních letech hrála po celém světě, a také v Česku trhala rekordy v návštěvnosti.

Zatímco humor Cavemana si bere na mušku vztah mezi mužem a ženou, zejména v manželství, islandský autor Bjarni Haukur Thorsson si jako téma pro svou hru vybral čerstvé otcovství.

Na úspěch mají divadelní one man show jako Caveman a nyní Táta jednoduchý, ale účinný recept – vtipně glosují každodenní zkušenosti a situace, v nichž prakticky každý člověk nachází střípky svých vlastních zkušeností a prožitků.

Hlavní a jediné role, čili role táty, se ve hře ujal populární slovenský herec Roman Pomajbo.

V Česku je známý hlavně díky svému občasnému působení v televizním pořadu Partička. Jeho herecká činnost je ale mnohem pestřejší, ať už v divadle, ve filmu či v televizi.

Úterý 3. června od 19:30 budeme mít také my v Neratovicích příležitost tuto hru vidět ve Velkém sále Společenského domu.

Vstupenky stojí podle místa 190, 220 a 250 Kč a je možné je zakoupit v předprodeji ve vrátnici Společenského domu.

událost na facebooku

Predstavenie200912_024