Jmenuji se Silvestr Svoboda a v současné době mě můžete znát z neratovického U2 revivalu, kde hraji primárně na kytaru, na klavír a zpívám. Na uměleckou dráhu (obor klavír) mě moji rodiče dali už v 7 letech, a to na zdejší uměleckou školu. Tento obor jsem úspěšně absolvoval (11 let).

Za tuto dobu jsem vystřídal množství více či méně amatérských i neamatérských kapel, až jsem na konec zakotvil ve Swingovém orchestru ZUŠ Neratovice „Junior Band“ a v Zoo2 – U2 revivalu, který od začátku své existence „láme rekordy“ ve zdejší koncertní návštěvnosti.

V rámci hodiny vyučuji moderním způsobem i nauku, která je často u dětí strašákem v základních uměleckých školách a odrazuje je v jejich touze naučit se na hudební nástroje.

Ať už se chcete naučit hře na klavír z jakýchkoliv důvodů (pro radost, potřebujete natrénovat skladby na školní předmět, či se chcete stát „klavírním virtuosem“ ), případně sháníte kvalitní výuku zábavnou formou pro vaše děti, ozvěte se!

Každou hodinu přizpůsobím jednotlivci na míru, podle vašich představ a očekávaných výsledků, poradím s výběrem výukových materiálů i kvalitních a dostupných hudebních nástrojů.

Dále nabízím také možnost výuky přímo v pohodlí vašeho domova – především pro děti (např. z důvodu nízkého věku žáka) – Neratovice, Lobkovice, Libiš, Byškovice – záleží na domluvě.

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat na tel. čísle: 722 323 377, či na e-mailu: silvestrsvoboda@gmail.com První zkušební hodinu nabízím zdarma, pokud budete s mými službami spokojeni, budu se těšit na další spolupráci při pravidelných lekcích.

Cena: 200 Kč/45 min