Den plný zábavy pro děti i dospělé připravila ve spolupráci s dalšími na sobotu 8. listopadu Mirka Dobsová. Během něj budou probíhat charitativní sbírky pro nadace Skutky naděje, Daruj život a Dobrý anděl.

Den odstartuje už ráno v 9:00 dětským bazárkem.

Od 10:00 do 14:00 bude probíhat dílnička Nízkoprahového centra, ve které si děti budou moci vyrobit lampion a lucerničku, které se jim budou hodit na večerní lampionový průvod.

Od 14:00 pak začnou vedle dětské diskotéky a různých soutěží také rozličné sportovní ukázky. Do řady z nich se budou moci děti přímo zapojit a některých i rodiče.

Postupně bude k vidění ukázka karatistického oddílu SK Shotokan Neratovice, dětská zumba s Andy, zumba s Míšou, ukázka jumpboxingu, bodystyling s Terkou, piloxing s Míšou.

Zumbu povedou zkušené cvičitelky Andrea Topoľczanová a Míša Stehlíková, která se ujme také piloxingu, což je protahovací a posilovací cvičení s prvky boxu a zumby.

Jumpboxing, což je vlastně kickbox na trampolíně, povede přímo organizátorka celé akce Mirka Dobsová. Cvičení bodystylingu, který spojuje aerobic s posilováním, povede Tereza Ženčuchová.

Čas zbude také na prezentaci jednotlivých složek Integrovaného záchranného systému a městské policie.

Po celou dobu bude probíhat výstava obrázků dětí z neratovických základních a mateřských škol, stejně jako charitativní sbírka.

Představí se nadace Skutky naděje, která pořádá sbírky na podporu výzkumu rakoviny, nadace Daruj život, která vede český registr dárců krvetvorných buněk, a organizace Dobrý anděl, která pomáhá rodinám s dětmi, které postihla rakovina.

Na závěr celé akce odstartuje v 18:00 z prostoru před Společenským domem lampionový průvod pořádaný občanským sdružením Aktivita Neratovice, v jehož závěru bude ohňově žonglérská show v podání skupiny Firelovers.