Stejně jako vloni připravilo občanské sdružení Rotunda spolu s dámským klubem Breberušky také na letošní léto příměstský dětský tábor v Mlékojedech. Už nyní je možné své děti přihlásit.

Tábor se bude konat v termínu od 19. do 26. července a je určen pro děti od 6 do 15 let.

V programu tábora najdou děti celotáborovou hru na detektivní téma, při které si zahrají na detektiva „Vrťapku“ a pokusí se vyřešit velkou mexickou loupež. Bude zde řada denních i nočních her v lese, na louce i ve vodě, výlety po okolí pěšky, na raftech či na kolech, olympiády, karneval, táborové letní kino.

Děti navštíví stáje „Kamila Horáka“, kde si budou moci vyzkoušet jízdu na koni. Uvidí představení kynologické a záchranářské dovednosti a ukázky z činnosti policie a hasičů.

Součástí programu je také celodenní výlet na některý z hradů, ať už to bude Kokořín nebo Houska. Mohou se těšit na mnoho dalších skvělých her, spoustu zábavy a legrace.

Děti budou ubytovány ve vlastních stanech v Mlékojedech u hasičské zbrojnice za hrází.

Stravovat se budou šestkrát denně, i pitný režim budou mít samozřejmě zajištěn. Jako jídelna bude sloužit hasičská zbrojnice, ve které se v případě nepříznivého počasí zatopí a využije se jako klubovna i sušárna.

Děti kromě oblečení, obuvi, hygienických potřeb a osobních věcí potřebují vlastní stan (nebo si mohou domluvit spolunocležníka), spacáky, lžíci, ešus, kolo, přilbu. Všechno ostatní vybavení jako například rafty a sportovní vybavení zajistí organizátor tábora.

Cena tábora je 2 800 Kč. Kontaktní osobou pro zájemce je Ing. Michaela Landová (mischa33@Seznam.cz, tel.: 605 923 051).

letni-tabor-mexiko