Neratoviny na svých stránkách nabízejí možnost levných reklamních sdělení ve formě článku označeném jako komerční sdělení nebo ve formě banneru na hlavní stránce.

Sledovanost naší stránky již denně přesahuje 2 tisíce návštěvníků. Zároveň provoz webu stojí nějaké peníze, stejně jako činnost občanského sdružení Aktivita Neratovice, které nedávno vzniklo s přičiněním některých redaktorů Neratovin.

Proto jsme se rozhodli nabídnout hlavně místním firmám možnost na Neratovinách inzerovat.

Za článek ve formě komerčního sdělení, který bude stejně jako jiné články umístěn také na facebookové stránce Neratovin, zaplatí firmy se sídlem v Neratovicích 200 Kč, firmy odjinud pak 350 Kč.

Dále nabízíme umístění stálého banneru do pravého sloupce našeho webu. Jeho cena je 500 Kč za rok pro firmy, které mají sídlo v Neratovicích a tudíž v našem městě také platí daně, a pro ostatní firmy pak 1 000 Kč za rok.

Neratoviny nejsou komerční projekt a jsou založeny na dobrovolnické práci jeho redaktorů a spolupracovníků, kterou dělají zdarma.

Nejsme na příjmech z reklamy závislí a tudíž nebudeme publikovat reklamu, pokud to bude v zásadním rozporu s naším přesvědčením. Například nabídky spotřebních úvěrů s vysokým úrokem, podvodné prodejní akce pro důchodce, nabídky práce za otrockých podmínek, či poku půjde o neúměrně manipulativní nabídku, apod.

Naopak rádi uveřejníme inzeráty místních firem, které poskytují užitečné služby místním občanům či například vytvářejí v Neratovicích pracovní místa.

Další možností, jak zviditelnit svoji firmu na Neratovinách je věnování cen do různých soutěží, zejména pak do hospodského kvízu, nebo sponzorování některé z akcí občanského sdružení Aktivita. Vaši firmu pak samozřejmě zmíníme v pozvánkách na akce, v reportážích z akcí, na plakátech, apod.

Získané prostředky využijeme na pokrytí nákladů na provoz webu a na financování akcí, které pro neratovickou veřejnost pořádá občanské sdružení Aktivita Neratovice, ať už sama či ve spolupráci s dalšími místními občanskými sdruženími. V poslední době jsme pořádali například Japonskou neděli v Lobkovicích (ve spolupráci se sdružením Lobkovice, o.s.) nebo Drakiádu pro děti.

Máte-li zájem o některou z nabízených forem reklamy, kontaktujte nás na emailu komerce@neratoviny.cz.