V sobotu 27. července vystoupí ve FreeDbaru u mlékojedské pískovny energická kapela Fast Food Orchestra. Koncertu bude předcházet beach volejbalový turnaj smíšených trojic Beach Cup of Milk, který se v baru pořádá už několik let.

Program mlékojedské plážové soboty je opravdu pestrý. V 11h začínají registrace k beach volejbalovému turnaji, který bude probíhat po celý den. K dispozici jsou dvě hřiště hned na břehu jezera.

Již odpoledne začne koktejlový barman míchat osvěžující plážové drinky z Havany.

Začátek koncertu je pak plánován na 21:00. O afterparty se postará dj Papa-pot. Vstupné je jako obvykle zdarma.

Fast Food Orchestra už přes deset let vystupují po celé České republice a opakovaně se objevují také na pódiích zahraničních klubů a festivalů.

Od svého debutového alba Fugison party z roku 2000 vydala čtyři desky – Lastfood (2002), Mangrooves (2004), Urban Menu (2008).

Na jejich posledním albu je znát posun k větší žánrové rozmanitosti a obohacení zvuku kapely o prvky reggae, dancehallu, rocksteady, punku, hip-hopu, popu i breakbeatu. Deska vyšla i v USA a Japonsku.

Během svého působení vystupovali po boku kapel jako The Toasters, Pilfers, Hotknives, Panteon Rococo, Slackers, Selecter a jako nejvýznamnější v jejich historii považují společné vystoupení s jamajskou legendou The Skatalites v Drážďanech.

Více informací na www.free-d-bar.cz

Fast Food Orchestra - FreeDBar