Neratovické letní koupaliště vedle letního kina je otevřeno už od pátku 14. června. V době příznivého počasí je otevřeno denně od 10:00 do 19:00.

Ač není koupaliště v plném provozu, hlavně rodiny s malými dětmi si už nyní přijdou na své. Otevřené je brouzdaliště, relaxační bazén, minigolf a samozřejmě také stánek s občerstvením.  To vše za poloviční vstupné, tedy 30 Kč pro dospělé a 20 Kč pro děti.

„Neplavecký bazén s klouzačkou plánujeme zprovoznit během příštího týdne, odstranění závady, které se vleče již od minulé sezóny, se chýlí k závěru,“ řekl Neratovinám provozovatel koupaliště Ing. Suchomel.

„Během sezóny také otevřeme dětské hřiště, některé jeho prvky jako dětské tříkolky a malá kola jsou ale k zapůjčení už nyní,“ dodal.

Na koupališti jsou samozřejmě k dispozici převlékárny i uzamykatelné skříňky. Lehátko si lze zapůjčit za 30 Kč na celý den.

Minigolf stojí 30 Kč na hodinu.

K zapůjčení jsou hry jako líný tenis, karty, „člověče, nezlob se!“, dětský nafukovací bazén, fotbalový míč a síť na volejbal či nohejbal. Koupaliště půjčuje také nafukovací rukávky a kruhy.

Příjemné rodinné a pohodové prostředí neratovického koupaliště je v letních vedrech místem, o kterém stojí za to vědět, dát vědět svým známým a přátelům ze širokého okolí.