Dvě populární místní kapely se představí už zítra, v sobotu 14. června, v Beach Parku Mlékojedy, dříve Free-D-Bar u mlékojedské pískovny. Oficiální začátek koncertu je 20:00 a vstupné 50 Kč.

Pedro Zakatchku, v čele s frontmanem Petrem Ledvinou, patří mezi nejoriginálnější místní kapely. Taneční rytmy kombinuje s brutálními kytarovými rify, popovou chytlavost s punkově industriální drzostí.

Kostelecká kapela Sox in the Box hraje klasický tvrdý rock s příměsí alternativního rocku 90. let. Je to přesně ten typ kapely, kterou mají rocková pódia ráda.

Po koncertě budou hrát různí diskžokejové. První z nich bude multižánrový producent, remixer a DJ vystupující jako Dryman. Tvoří hudbu s vlivy Bass music, Garage, D&B, Grime, Global Bass, Dubstep a experimentální tvorby.

Pak nastoupí producent, DJ a mastering engineer a člen io.lab records MERAK. Skládá nejen tvrdé taneční věci jako dubstep, drum & bass, breakbeat, ale také klidnější akustické downtempo a chillout tracky.

Na něj naváže multižánrový producent a DJ FREEZER, který je dvorním producentem Hugo Toxxxe. V jeho setech je slyšet grime, dubstep, bassline i uk funky.

A jako poslední bude hrát k tanci BOZY B, DJ, fotograf a multižánrový producent a skladatel, od něhož lze čekat D&B, dubstep a breakbeat.

Pedro Zakatchku a Sox in the Box